Nirvana
Netsis
Çağrı Merkezi
0 (224) 249 98 22

NETSİS ÖDÜLLERİMİZ

En İyi Proje Yapan Çözüm Ortağı Ödülü (Demrad.A.Ş.Projesi)

En İyi Sertifikasyon Yatırımı Yapan Çözüm Ortağı Ödülü

En İyi Çıkış Yapan Yetkili Satıcı Ödülü

DESTEKLEDİKLERİMİZ

www.netsisprogramlari.com
www.netsisprogramlari.com

www.netsisyardim.com
www.netsisyardim.com
LOGİX - İçerik Filtreleme Sistemi

5651 sayılı internet kanununda tanımlı sanal suçlardan korunmak için LOGIX CUBE ile tanışın.

logixLOGIX CUBE, piyasadaki ilk ve tek Linux işletim sistemi ile çalışan “en küçük”, “en ucuz” ve Türkçe menüsü ile “kullanımı en kolay” ürün olarak piyasada yerini aldı. Logix Cube ile işletmeler hem kanundan doğan yükümlülüklerini yerine getirmiş olacaklar; hem de içerik filtreleme, güvenlik duvarı, bant genişliği ve süre limitleme gibi özellikler ile internet kullanımını kontrol altına alarak daha verimli hizmet sunabilecekler.

 

Özellikle; oteller, restoranlar, kafeler, alışveriş merkezleri gibi interneti toplu olarak kullanıma sunan kurumlar ile; internet kafeler gibi ticari amaçla interneti toplu kullanıma sunan işyerlerinin tüm filtreleme ve log ihtiyaçları Logix Cube ile karşılanıyor.
 


Logix Cube kullanan işletmeler;

İç IP adreslerini ve kullanım süresi boyunca bu IP’leri kullanan bilgisayarların MAC adreslerini elektronik ortamda sistemlerine kaydediyor; bu bilgilerin bütünlüğünü zaman damgası (hash) ile birlikte günlük olarak kaydedip bir yıl süreyle saklayabiliyor ve konusu suç oluşturan içeriklere erişimi engelleyerek, 5651 sayılı kanundan doğan tüm sorumluluklarını kolayca yerine getirebiliyorlar.

Hem fiyat hem de donanım avantajı ile bir adım önde…

Piyasadaki benzer ürünlerden, hem fiyat avantajı hem de donanım avantajı ile bir adım öne geçen Logix Cube, alanında Linux işletim sistemi ile çalışan ilk ve tek ürün… Linux işletim sisteminden dolayı Logix Cube, ucuz fiyat avantajı sunarken, Türkçe menüsü ile kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor.

info@nirvana.com.tr
İhsaniye Mah. İzmir Yolu Atalay 7 Sitesi No:114 B Blok K:8/25 Nilüfer / BURSA
0 (224) 249 38 44 - 249 98 22
Nirvana Netsis Netsis Programları Netsis Yardım